top of page

Predvolilni kafe v mladinskem centru

Pretekli četrtek, 3.11.2022, je v MCDD Slovenjske Konjice, znotraj vseslovenskega projekta Šola za župane, potekal Predvolilni kafe s kandidati in kandidatkami za občinske svetnike in svetnice ter za župana Občine Slov. Konjice.


___________________________________________________________________________________________Osnovni namen dogodka je, da se ob lokalnih volitvah 2022 prispeva h kakovostni prevolilni debati, ki obsega teme, ki so pomembe za mlade in za razvoj lokalne skupnosti. Ključni cilj je, da se vključi mlade, da odprejo teme, ki so aktualne v času predvolilne kampanje in da se jih ozavesti o pomenu vključevanja v lokalne procese odločanja ter o pomembnosti udeležbe na volitvah. Mladim je zelo pomembna prihodnost naše občine, kar so tudi poudarili v zaključnih mislih. "Takšni dogodki zelo dobrodošli, tako za mlade kot za kandidate in kandidatke, saj se drugače ne srečajo v tako odprti obliki." je še ob zaključku dogodka poudarila direktorica, Neža Pavlič Brečko.

Comments


bottom of page